«

»

Print this نوشته

راهنمای ICNDT جهت تائید صلاحیت و صدور گواهینامه کارکنان NDT

slider-icndt-guideline

 

پایگاه اینترنتی انجمن بازرسی غیرمخرب ایران آخرین نسخه از ( راهنمای ICNDT برای تائید صلاحیت و صدور گواهینامه کارکنان NDT ) را جهت رویت و مطالعه عموم علاقمندان و اعضای محترم انجمن بازنشر می کند. این سند از طریق وبسایت انجمن جهانی ان دی تی به آدرس ICNDT.ORG نیز قابل دانلود است.

نام انگلیسی این سند عبارت است از:

ICNDT Guide to Qualification and Certification of Personnel for NDT

گسترش این سند از جمله درخواست های مهم انجمن جهانی ان دی تی  ICNDT از انجمن های عضو بوده است. در آخرین کنفرانس جهانی این انجمن که در کشور چک و شهر پراگ برگزار گردید از تمامی انجمن های عضو درخواست شد  تا این سند و ترجمه های آن را در اختیار جامعه ان دی تی کشورهای خود قرار دهند. در همین راستا انجمن بازرسی غیرمخرب ایران نیز که به پشتوانه حمایت های جامعه ان دی تی ایران توانست در همین کنفرانس موفق به عضویت در انجمن جهانی ان دی تی گردد، اقدام به بازنشر این سند و ترجمه بخش هایی از آن می نماید.

ترجمه فارسی بخش های مهم این سند توسط آقای مهندس میرمجید قائمی نائب رئیس انجمن تهیه شده و علاقمندان می توانند نسبت به دانلود و مطالعه آن اقدام نمایند.

نسخه  قبلی این سند مربوط به ژوئیه سال 2012 یود که سال 2014 مورد بازبینی قرار گرفته و آخرین نسخه آن توسط کمیته تائید صلاحیت انجمن جهانی ان دی تی ارائه گردید.

از طریق پیوندهای زیر میتوانید نسبت به دانلود سند انگلیسی و ترجمه آن اقدام نمائید.

ICNDT Guidelines 2014

ICNDT-Guideline-Partially-Translated-into-Persian

تاریخ بارگذاری: 26 اردیبهشت 94

Permanent link to this article: http://irndt.org/index.php/2015/05/16/icndt-guide-to-qualification-and-certification-of-personnel-for-ndt/